Turkiye - 1. Lig
19:00
Eyüpspor
19:00
Göztepe
Hollanda - Eredivisie
17:00
Excelsior Rotterdam
17:00
NEC Nijmegen
İngiltere - Lig 1
21:45
Oxford United
21:45
Peterborough United
İspanya - Segunda Federacion
19:30
Utebo FC
19:30
Logrones
Fransa - Fransa Kupası, Kadınlar
16:00
FC Fleury
16:00
Paris Saint-Germain FC
Fransa - Ulusal
19:00
Rouen
19:00
Chamois Niort
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
15:00
Zvezda St Petersburg
15:00
Torpedo Vladimir
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
17:00
Spartak Tambov
17:00
Ska-Khabarovsk-2
ABD - NISA
00:00
Georgia Lions FC
1 : 3
Club de Lyon FC
ABD - USL Şampiyonası
23:00
Memphis 901 FC
23:00
Tampa Bay Rowdies
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
12:00
FC Viktoria Cologne
3 : 1
TSV Alemannia Aachen
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
20:00
Turkspor Dortmund 2000
20:00
ASC 09 Dortmund
Andorra - Premier Lig
21:30
FC Pas de La Casa
21:30
FC Santa Coloma
Arjantin - Arjantin Kupası
03:30
CA Juventud Unida Universitario San Luis
0 : 2
CA Independiente Avellaneda
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:00
USV St. Anna am Aigen
20:00
FC Gleisdorf 09
Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
15:00
FC Bergheim
15:00
SPG SCR Altach / FFC Vorderland
Avustralya - A-League, Kadınlar
09:15
Melbourne City FC
0 : 1
Sydney FC
Avustralya - A-Ligi
12:45
Sydney FC
4 : 0
Macarthur FC
Avusturya - 2. Liga
15:30
SV Horn
1 : 0
Schwarz Weiss Bregenz
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
17:00
Cruzeiro EC MG
17:00
SE Palmeiras SP
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
Centro Oeste GO
21:30
Santa Helena GO
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
22:00
Parana Clube PR
22:00
Nacional PR
Brezilya - Paulista, Serie A4
21:00
Rio Branco SP
21:00
AA Francana SP
Cebelitarık - Ulusal Lig
20:30
Mons Calpe SC
20:30
Europa Point FC
Cezayir - Cezayir Kupası
23:00
MC Alger
23:00
CR Belouizdad
Cezayir - Lig 1
18:00
USM Khenchela
18:00
CR Belouizdad
Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00
Skive IK
2 : 1
BK Fremad Amager
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC Noah Yerevan
2 : 1
FC Alashkert Yerevan
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00
Saku Sporting
19:00
FC Lootos Polva
Güney Afrika - Federasyon Kupası
16:00
Chippa United FC
16:00
Orlando Pirates FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Mohun Bagan SG
1 : 1
Mumbai City FC
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
17:30
Brackley Town FC
17:30
Boston United FC
İngiltere Amator - Premier Lig 2
14:00
Reading FC
14:00
Middlesbrough FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
19:00
CD Marchamalo
19:00
CD Tarancon
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2
18:00
Barcia CF
18:00
Sporting Gijon (A)
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
18:00
CD Padura
18:00
CD Vitoria
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
19:00
Silla CF
19:00
CD Roda
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
18:30
Burgos CF Promesas
18:30
Atletico Tordesillas
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9
14:15
Atletico Melilla CF
14:15
Club Polideportivo Almeria
İzlanda - 1st deild
17:00
Dalvik/Reynir
17:00
IBV Vestmannaeyjar
İzlanda - Besta deild
17:00
FH Hafnarfjördur
2 : 2
IF Vestri
Kanada - Kanada Premier Lig
04:00
Cavalry FC
3 : 1
Vancouver Langley FC
Katar - Katar Kupası
19:00
Al Wakrah
19:00
Al-Rayyan
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
Municipal Grecia
0 : 1
AD Guanacasteca
Kuzey İrlanda - JJB Sports İrlanda Kupası
16:30
Linfield FC
16:30
Cliftonville FC
Litvanya - LFF Kupası
18:00
Emd Statyba-Sendvaris
18:00
FK Jonava
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Shabab Al Sahel
0 : 0
Al Hikma
Malta - Premier Lig
15:00
Hamrun Spartans FC
1 : 1
Hibernians FC Paola
Moldova - Divizia A
16:00
Csct Saksan
16:00
FC Victoria Bardar
Norveç - 3. Küme Grup 6
13:30
FK Fyllingsdalen
13:30
IF Floeya
Norveç - Eliteserien
19:00
SK Brann
19:00
Rosenborg BK
Özbekistan - PFL
16:30
FC Andijon
16:30
PFC Sogdiana
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
13:00
Gornik Leczna
2 : 0
Medyk Konin
Romanya - Liga 2
12:00
Fc Unirea 2004 Slobozia
1 : 0
CS Corvinul 1921 Hunedoara
Singapur - Community Shield
14:00
Albirex Niigata Singapore FC
0 : 2
Lion City Sailors FC
Sırbistan - Prva Liga
19:00
FK Kolubara Lazarevac
19:00
FK Radnicki Beograd
Tayland - Thai Lig 2
14:00
Nakhon SI United
14:00
Chiangmai FC
Ürdün - Jordan Ligi
20:45
FC Maan
20:45
Ramtha SC
Vietnam - V Lig 2
12:00
Tdcs Dong Thap
12:00
Long AN FC
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
Trident FC
16:00
Nkwazi