SON DAKİKA

Gündem24

ERZİNCAN REİS OCAKLARI’NIN AÇILIŞI YAPILDI

ERZİNCAN REİS OCAKLARI’NIN AÇILIŞI YAPILDI
16 Mayıs 2019 - 0:22

Erzincan Reis Ocaklarının açılışı yapıldı. Türkiye genelinde 20 ilde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Reis Ocakları Genel Başkanı Ali Askeri ARSLAN,“Tek bayrak, tek devlet, tek vatan, tek millet’ sloganıyla yola çıkıyoruz” dedi. Erzincan Büyük…

Erzincan Reis Ocaklarının açılışı yapıldı. Türkiye genelinde 20 ilde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Reis Ocakları Genel Başkanı Ali Askeri ARSLAN,“Tek bayrak, tek devlet, tek vatan, tek millet’ sloganıyla yola çıkıyoruz” dedi.

Erzincan Büyük Çarşı da Reis Ocakları Erzincan Şubesi açılışı gerçekleşti. Reis Ocakları Genel Başkanı Ali Askeri ARSLAN, Erzincan Reis Ocakları Şube Başkanı Fatih AYDIN ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Reis Ocakları Genel Başkanı Ali Askeri ARSLAN, açılışta yaptığı konuşmada; “Reis Ocakları, ülkenin tek reisi olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ı desteklemek ve yolundan gitmek için ‘tek vatan, tek bayrak ve tek devlet’ parolasıyla sahaya çıkmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu oluşumda ülkenin menfaatleri doğrultusunda yasalara uygun hareket edeceğiz” diye konuştu.

Ardından konuşan Erzincan Reis Ocakları Şube Başkanı Fatih AYDIN; “ Erzincan’a Reis Ocakları İl Başkanlığı verildiği için teşekkür ediyorum. Biz her zaman devletimizin yanında olacağız. Faaliyetlerimiz dernek olarak yardımlaşma, dayanışma üzerine olacaktır” dedi.

Konuşmalardan sonra yapılan duanın ardından şubenin açılışı yapıldı.

Haber: Eren BAYRAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.