SON DAKİKA

Gündem24

TUNCELİ KADIN VE ENGELLİ İSTİHDAMINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ

TUNCELİ KADIN VE ENGELLİ İSTİHDAMINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ
16 Mayıs 2019 - 0:28

2019 yılında başlatılan istihdam seferberli kapsamında Tunceli kadın ve engelli istihdamında Türkiye birincisi oldu ve normal istihdamda ise Türkiye’de ilk 10’a girdi. 2019 yılında başlatılan istihdam seferberli kapsamında Tunceli kadın ve engelli istihdamında Türkiye…

2019 yılında başlatılan istihdam seferberli kapsamında Tunceli kadın ve engelli istihdamında Türkiye birincisi oldu ve normal istihdamda ise Türkiye’de ilk 10’a girdi. 
2019 yılında başlatılan istihdam seferberli kapsamında Tunceli kadın ve engelli istihdamında Türkiye birincisi oldu ve normal istihdamda ise Türkiye’de ilk 10’a girdi.Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü öncülüğünde, SGK İl Müdürlüğü, Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf Sanatkarlar Odası tarafından, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu toplantı salonunda, “2019 İstihdam Seferberliği”ne ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Burada konuşan Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel Tunceli’de istihdamda önemli aşama kaydettiklerini dile getirdi.

Kaynak: AA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.