SON DAKİKA

Gündem24

Erzincan Eğitime Destek Platformu Mart ayı il koordinasyon toplantısı yapıldı

Erzincan Eğitime Destek Platformu Mart ayı il koordinasyon toplantısı yapıldı
16 Mayıs 2019 - 0:23


Erzincan Eğitime Destek Platformu Mart ayı il koordinasyon toplantısı Erzincan Belediyesi Aş evinde Erzincan Milletvekili Burhan ÇAKIR Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin BAŞSOY ve STK başkanlarının katılımı ile gerçekleştirildi. Erzincan Belediyesi Aş evinde gerçekleştirilen Eğitime…

Erzincan Eğitime Destek Platformu Mart ayı il koordinasyon toplantısı Erzincan Belediyesi Aş evinde Erzincan Milletvekili Burhan ÇAKIR Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin BAŞSOY ve STK başkanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Erzincan Belediyesi Aş evinde gerçekleştirilen Eğitime Destek Platformu Mart ayı il koordinasyon istişare toplantısı Erzincan Milletvekili Burhan ÇAKIR, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin BAŞSOY, Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN, Eğitime Destek Platformu üyesi Sivil Toplum Kuruluş başkanları, Okul Müdürlerinin katılımı ile yapıldı.

Yapılan toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Erzincan Milletvekili Burhan ÇAKIR ise konuşmasında; “Eğitime Destek Platformu Mart ayı toplantısına iştirak ettik. Toplantıya katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Platform olarak amaç, Ülkemiz de milli ve manevi değerler eksenin de insan yetiştirmek, gençlerimizi en iyi şekilde yönlendirmek. Dolayısıyla gönüllülük ilkesi adı altında tüm sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte üzerimize düşen ne ise burada bunların paylaşımını yaptık. Türkiye genelinde gerçekleştirilen bu çalışmalar Platform üyesi kuruluşlarımızın katılımları ile yapılan çalışmalarda çok güzel sonuçlar alınıyor.

Özellikle İmam Hatip okullarımız ve diğer okullarımızın fiziki ihtiyaçları noktasın da burada gerçekleştirdiğimiz toplantıda değerlendirildiğini belirten Milletvekili ÇAKIR, mevcut iht6iyaçlar gerekli birimlerle paylaşılıyor ve en kıs aşurede çözüm üretimine gidiliyor. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yaklaşık 5 yıl bu platformun başkanlığını yaptığını belirten ÇAKIR, inşallah çalışmalarımız ileri de daha güzel olacak dedi.

Yüreklerimizi burkan, Ciğerimizi yakan Yeni Zelanda’da camilerimize ve Müslümanlara yapılan terör saldırısını buradan kınıyorum diyen Milletvekili ÇAKIR, 18 Mart Çanakkale şehitleri haftası münasebetiyle canları pahasına vatan mücadelesi veren tüm şehitlerimizi de buradan Rahmet diliyorum, Allah Tüm Şehitlerimizden razı olsun, en zor şartlarda kendilerini siper etmiş ve bu yüce vatanı bizlere emanet etmişlerdir” dedi..

Konuşmaları ardından Platform üyeleri ve katılımcıların toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

Haber: Eren BAYRAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.