İspanya - LaLiga
23:00
Cadiz
23:00
Granada
Fransa - Ligue 1
23:00
Lille OSC
23:00
Racing Club de Lens
Belçika - Pro Lig
22:45
KAA Gent
22:45
Standart Liege
Rusya - Premier Lig
19:30
FK Dinamo Moscow
19:30
FK Rostov
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi
21:00
Simba SC
21:00
Al Ahly SC (Egy)
İspanya - LaLiga 2
22:30
Burgos
22:30
Espanyol Barcelona
Fransa - Lig 1, Bayanlar
23:00
Paris FC
23:00
Montpellier HSC
İtalya - Serie A, Kadınlar
20:30
Inter Milano
20:30
AS Roma
Belçika - U21 Pro Ligi
22:00
Jeugd St. Truidense VV
22:00
RFC Liege
Portekiz - Campeonato de Portugal
18:00
CDC Montalegre
18:00
AD Limianos
Portekiz - U19 Şampiyonası
14:00
Sporting Clube Farense
1 : 3
Vitoria Guimaraes
Portekiz - U23 Şampiyonası
13:30
Leixoes SC
13:30
Academico Viseu U23
İskoçya - Şampiyona
22:45
Ayr United FC
22:45
Airdrieonians FC
ABD - USL Lig 1
02:30
Charlotte Indepedence
2 : 1
Spokane Velocity FC
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
15:00
Hertha BSC II
1 : 1
Lokomotiv Leipzig
Almanya Amatör - Bremen-Liga
15:00
BTS Neustadt
15:00
ESC Geestemunde
Angola - Girabola
17:00
CD Lunda Sul
17:00
FC Bravos do Maquis
Arjantin - Primera Nacional
21:00
Guillermo Brown
21:00
CA Talleres de Remedios
Arjantin - Torneo Federal A
03:30
AC San Martin de Mendoza
0 : 0
CA Juventud Unida Universitario San Luis
Avustralya - A-League, Kadınlar
09:00
Adelaide United FC
0 : 8
Newcastle Jets
Avustralya - A-Ligi
11:45
Adelaide United FK
4 : 1
Western United FC
Avustralya - NSW NPL 1
11:30
Sydney FC Youth
11:30
St George City FA
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
11:30
Box Hill United
0 : 1
Preston Lions
Avusturya - Bundesliga
21:30
FK Austria Wien
21:30
FC Blau-Weiß Linz
Bolivya - Profesyonel Lig
03:00
Blooming
1 : 0
Club Aurora
Brezilya - Amapaense
02:00
Sao Paulo FC AP
1 : 3
Trem AP
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
22:00
Ferroviaria SP
22:00
Cruzeiro EC MG
Brezilya - Mineiro
02:30
Athletic Club Sjdr MG
3 : 0
Pouso Alegre MG
Brezilya - Paraense
02:00
Tuna Laso PA
1 : 2
Clube DO Remo PA
Brezilya - Paulista Serie A1
03:35
SE Palmeiras SP
1 : 0
Gremio Novorizontino SP
Çekya - U19 1.Grup
12:00
FC Slovan Liberec U19
1 : 2
FC Fastav Zlin U19
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Shenzhen Peng City
2 : 2
Cangzhou Mighty Lions
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
10:00
Shaanxi Chang An Athletic FC
0 : 0
Chongqing Yongchuan
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
17:00
HB Koege
17:00
Koldingq
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
LDU Quito
5 : 0
Imbabura
Ekvador - Serie B
00:30
Chacaritas FC
1 : 0
Manta FC
El Salvador - Segunda Division
00:00
CD Inca
2 : 3
CD Racing Junior de Armenia
Estonya - Premium Liiga
15:30
Kuressaare
1 : 0
JK Tallinna Kalev
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:45
CD Guastatoya
0 : 0
Deportivo Coatepeque
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
18:00
FC Lokomotivi Tbilisi
18:00
SFC Shturmi Sartichala
İngiltere Amator - Northern Premier League
18:00
Ashton United FC
18:00
Whitby Town
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11
19:00
CE Felanitx
19:00
CE Santanyi
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
15:00
UD Las Palmas Atletico
15:00
V. Santa Brigida
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
14:00
Club Deportiva Minera
1 : 0
Ucam Murcia II
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16
14:00
Casalarreina CF
14:00
CD Alfaro
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7
14:00
CDF Tres Cantos
5 : 2
AD Parla
İsveç - 2. Lig, Norrland
17:00
Team TG FF
17:00
IFK Luleaa
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
16:00
Valur Reykjavik
16:00
Breidablik Kopavogur
Japonya - J.Ligi
13:00
Tokyo Verdy
2 : 2
Kyoto Sanga FC
Kosova - Birinci Lig
17:00
KF Dinamo Ferizaj
17:00
FC Suhareka
Kuveyt - Premier Lig
21:30
Al-Fehaheel
21:30
Qadsia SC
Kuzey İrlanda - JJB Sports İrlanda Kupası
22:45
Glentoran FC
22:45
Linfield FC
Letonya - Virsliga
17:00
FK Jelgava
17:00
FK Metta / LU
Litvanya - A Lyga
20:00
FK Banga Gargzdai
20:00
FC Dziugas Telsiai
Lübnan - Premiyer Lig
15:15
Al Tadamon Sour
15:15
Tripoli AC
Macaristan - NB I
22:00
Puskas Akademia FC Felcsut
22:00
Fehervar FC Szekesfehervar
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
06:00
CF Monterrey
3 : 1
Club Tijuana de Caliente
Meksika - Liga Premier Serie A
19:00
CF Correcaminos Uat II
19:00
Saltillo FC
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
Deportivo Dongu FC
21:00
Caja Oblatos Cfd
Özbekistan - Pro Liga
13:30
Olimpik Mobiuz U19
13:30
PFK Mashal Mubarek
Peru - Liga 1
04:00
Alianza Lima
3 : 0
Los Chankas CYC
Peru - Liga Femenina
18:30
Universidad San Antonio Abad
18:30
Deportivo Municipal
Polonya - CLJ
14:00
Cracovia Krakow
14:00
Arka Gdynia
Polonya - III Liga, Grup 4
17:30
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
17:30
Sokol Sieniawa
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Amagaju
16:00
Marines FC Gisenyi
Şili - Segunda Division
01:00
Arturo Fernandez Vial
4 : 0
CD Trasandino de Los Andes
Slovakya - Superliga
19:30
MFK Ruzomberok
19:30
FC DAC 1904 Dunajska Streda
Ürdün - Jordan Ligi
22:30
AL Salt
22:30
Sahab SC
Uruguay - Kupa Uruguay
02:30
CA River Plate (Uru)
02:30
Defensor Sporting